Zapisz się na rekolekcje dla małżeństw w Zakopanem

 


Serdecznie zapraszamy Wasze małżeństwo i małżeństwa Waszych znajomych na atrakcyjne rekolekcje połączone z wypoczynkiem, które odbędą się w Zakopanem w Domu rekolekcyjnym księży Jezuitów w dn. 22-29 lipca 2023r. W tym roku podejmiemy temat związany z emocjami, temperamentami i promocjami płynącymi z ich ujarzmienia. Koszt rekolekcji z pełnym wyżywieniem w pokojach 2-osobowych z łazienkami to tylko 820 zł od osoby. Chęć przyjazdu wraz z zaliczką 200 zł należy kierować do Adama Szczepanowskiego (tel. 500246713). Uwaga, zapisy tylko do końca lutego. Po tym terminie ruszają już zapisy ogólnopolskie i może zabraknąć miejsc, dlatego pośpieszcie się. Dajcie szansę popracować Panu Bogu nad Waszym małżeństwem w znakomitym towarzystwie innych małżeństw i pięknie polskich Tatr. Jakie były owoce Rekolekcji małżeńskich w poprzednich latach? Przeczytacie tutaj: Rekolekcje 2022 i Rekolekje 2021Więcej szczegółów o tegorocznym wyjeździe poniżej:

 

 

REKOLEKCJE  DLA MAŁŻEŃSTW

O TEMPERAMENTACH, EMOCJACH I PROMOCJACH

w Zakopanem, połączone z wypoczynkiem

 

·        Rekolekcje organizowane są przez Odnowę w Duchu Świętym Archidiecezji Białostockiej i przeznaczone dla małżeństw (bez udziału dzieci).

·        Miejsce: Dom Rekolekcyjny Księży Jezuitów „Górka” w Zakopanem, ul. Ks. Kaszelewskiego 9.

·        Rozpoczęcie: 22.07.2023 (sobota) od g.1700- zakwaterowanie,  1900 kolacja, 2000 SPOTKANIE 

·        Zakończenie: 29.07.2023 (sobota) obiadem g.1200

·        Prowadzenie: Ks. Marcin Karłowski oraz Bożena i Adam Szczepanowscy – małżeństwo z kilkunastoletnim stażem w prowadzeniu rekolekcji małżeńskich i rodzinnych

·        Ćwiczenia rekolekcyjne (modlitwy, konferencje, spotkania w grupach, dialogi, adoracje, Eucharystie) – od rana do obiadu i wieczorem  

·        Czas odpoczynku – głównie po obiedzie, będą to wspólnie zorganizowane wyjścia w Dolinkę Białego, Ku Dziurze, Strążyską, Kościeliską. Dla silniejszych piechurów przewidujemy wejścia na szczyty: Giewont, Czerwone Wierchy i inne. Alternatywnie będziemy korzystać z kąpieli w termach.

·        Pokoje 2 osobowe z łazienkami.

·        Należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, notatnik, kapcie, dobre buty traperskie (za kostki), ciepłe ubranie, płaszcz przeciwdeszczowy, kije trekkingowe i latarki (najlepiej czołówki) oraz stroje kąpielowe.

·        Opłaty za cały pobyt (z wyżywieniem: śniadania, obiady, kolacje) 920 zł od osoby (mogą ulec zmianie!).

·        Pobieramy zaliczkę 200 zł (od małżeństwa) przy zapisach, w razie rezygnacji należy znaleźć rodzinę na swoje miejsce lub zaliczka przechodzi na potrzeby najuboższych rodzin na rekolekcjach

·        Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

·        Zapisy: tylko do końca lutego!!!!  u Adama E. Szczepanowskiego, tel. k. 500-246-713, e-mail: szczepanowskiadam@gmail.com.  

·        Tel. Dom Rekolekcyjny Księży Jezuitów „Górka”, o. Jan Gruszka - Superior  k. 797 907 701.

·        Plan dojazdu:·      Dojazd samochodem: jadąc „Zakopianką” z Krakowa, przy wjeździe do Zakopanego na pierwszym rondzie (rondo Chramca) pojechać prosto w kierunku Kościeliska. Przejechać mostem i przy podjeździe
pod górę ostro skręcić w prawo (wjazd jest za wjazdem na parking Gubałówki!); jadąc przez Chochołów (bez „korków”), wjazd jest przed wjazdem na parking Gubałówki.

·      Dojście pieszo: Wychodząc z dworca PKP wejść na ul. T.Kościuszki, przeciąć ul. H. Sienkiewicza następnie ul. 3 Maja i dojść do Krupówek skręcając w prawo. Po minięciu kościoła (po prawej stronie) skręcić na lewo w ulicę Kościeliską, minąć drewniany kościółek i skręcić w prawo. Dojść do wiaduktu i przejść pod nim lub nad nim kierując się na lewo.

 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Rekolekcje dla małżeństw „Bożki, seks i uzdrowienie”. Zakopane 2022

Rekolekcje Małżeństw o Komunikacji w Zakopanem oczami Bożenki i Adama